mamanchef.net

راهنمای خرید از مامان شف

جستجو و انتخاب کالا

برای جستجوی کالای مورد نظر خود در سایت مامان شف، از سه روش می‏‌توانید استفاده کنید:


– استفاده از ابزار نوار جستجو (در صورتی که محصول مورد نظر خود را از قبل انتخاب کرده باشید)

در قسمت بالای صفحه‌های سایت یک ابزار جستجو وجود دارد و شما می‌‏توانید با تایپ نام یا بخشی از نام آن در نوار جستجو، به صورت مستقیم به سراغ محصول مورد نظر خود بروید.

– استفاده از دسته بندی

سمت راست نوار جستجو، دسته بندی محصولات قرار دارند که با قرار دادن نشان‏گر موس بر روی هر یک از آن‌ها، محصولات مرتبط آن گروه نمایش داده می‌‏‏شود.
سپس با کلیک‌کردن بر روی دسته بندی محصولات، شما به صفحه‌ی جستجوی پیشرفته منتقل می‌شوید که می‌‏‏توانید بر اساس قیمت و نوع نتیجه جستجوی خود را محدود کنید.
در مراحل بعدی، می‌‏‏توانید از ابزار جستجوی پیشرفته سایت استفاده کنید و با انتخاب ویژگی‌‏‏هایی که برای شما اهمیت بیشتری دارند در کنار محدودکردن دامنه قیمت کالا، کالای مطلوب خود را راحت‏‏‌تر انتخاب کنید.

– جستجو در نتایج

پس از انتخاب گروه کالایی مورد نظر، در نوار جستجوی کنار عنوان گروه، میتوان مدل یا نام محصول مورد نظر را جستجو کرد به طور نمونه: در گروه خاص می‌توانید نوع ، قیمت و یا مشخصه مورد نظر را جسنجو کنید.
همچنین، بخش‌‏هایی در سایت شامل “جدیدترین‏‌ کالاها”، “محبوب‌ترین کالاها” و “پرفروش‏‌ترین‏‌ها” در نظر گرفته شده‌‏‏اند که بررسی محصولات در این بخش‏‏‌ها می‌‏تواند شما را در انتخاب محصول مورد نظرتان کمک نماید.