شربت آب لیموترش با تخم شربتی

شربت آبلیمو

شربت آب لیموترش با تخم شربتی

شربت آب لیموترش با تخم شربتی


شربت آب لیموترش با تخم شربتی

شما می توانید با آب لیموترش تازه و تخم شربتی یک نوشیدنی ساده و سالم تهیه کنید که سرشار از ویتامین ها، کلسیم، پروتئین و آنتی اکسیدان ها میباشد و این نوشیدنی باعث ایجاد احساس سیری و تنظیم میزان قند خون می گردد. مصرف منظم این نوشیدنی به دلیل دارا بودن مواد مغذی و آنتی اکسیدان فراوان، پیری زودهنگام را از شما دور کرده و به تناسب اندامتان نیز کمک کرده و ترکیب این مواد برای سلامتی و زیبایی خانم ها فوق العاده بوده و در این مطلب شما با فواید شربت آبلیمو و تخم شربتی و طرز تهیه آن بیشتر آشنا میشوید. لطفاً با ما همراه باشید.

زمانی که صحبت از تأمین کلسیم بدن به میان می آید همه یاد محصولات لبنی می افتند. همچنان شما می توانید نوشیدنی های دیگری تهیه کنید که سرشار از کلسیم بوده و زودهضم تر از شیر هستند. میوه های پر از ویتامین مانند لیموترش باعث تولید و نگهداری هر چه بیشتر کلسیم در بدن میگردند. لیموترش انرژی اندکی وارد بدن می کند و در عین حال سرشار از ویتامین ها و مواد مغذی بوده و یکی از مرکبات سالم محسوب می شود. از طرف دیگر تخم شربتی پر از مواد معدنی و به خصوص کلسیم و پتاسیم میباشد. ترکیب آب لیموترش و تخم شربتی یک مکمل فوق العاده به خصوص برای خانم هایی است که در مرحله یائسگی قرار دارند.

همان طور که گفته شد آب لیموترش و تخم شربتی برای سلامت خانم ها فوق العاده میباشد. چون به بهبود عملکردهای بدن کمک می کنند. درست میباشد که این نوشیدنی به تنهایی نمی تواند باعث کاهش چربی های انباشته شده در ناحیه شکم و ران ها شود اما به دلایلی که ذکر خواهد شد به کاهش وزن کمک می کند.

شما می توانید با نوشیدن یک لیوان شربت آب لیموترش و تخم شربتی زیباتر و سالم تر شوید و گذر عمر را شکست دهید. اگر به دنبال دلیل این موضوع می گردید باید بگوییم که تخم شربتی منبع فنول ها (ترکیبات آنتی اکسیدانی) است

نتایج پژوهشی که در مجله American Society Nutrition به چاپ رسیده است، تخم شربتی به کاهش وزن بدن کمک می کند چون سیرکننده بوده و در کاهش اختلالات غذایی موثر میباشد و از طرف دیگر ترکیب این دو ماده غذایی باعث تنظیم میزان قند خون، تصفیه بدن و حفظ سلامت روده ها می شود. تخم شربتی حاوی اسیدهای چرب امگا ۳، فیبرها، آنتی اکسیدان ها، پروتئین ها و مواد معدنی مفیدی است که ذخیره چربی ها را متزلزل می کنند.
از دیگر ویژگی های تخم شربتی که به کاهش وزن کمک می کند قدرت جذب کنندگی آن میباشد. در واقع تخم شربتی می تواند تا ۱۰ برابر بیشتر از وزن خود آب جذب کند؛ در نتیجه سیرکننده است و تأثیر زیادی در سلامت و تناسب اندام داراست. این دانه های ریز و پرخاصیت با مشکل دهیدراته شدن بدن (کم آبی) مقابله کرده و باعث بهبود جذب مواد مغذی و الکترولیت ها می شوند. تخم شربتی به دلیل داشتن زینک (روی) باعث می شود که عضلات، انرژی و مقاومت بیشتری داشته باشند و به این ترتیب نیز با چربی ها مقابله کنند.
برای بهره مندی از خواص لاغری این نوشیدنی بهتر است آن را صبح استفاده کنید در این صورت بدنتان با قدرت بیشتری با التهاب ها مقابله کرده و سلامت دستگاه قلب و عروق ارتقا پیدا می کند.

از هر چه بگذریم سخن «زیبایی و جوانی» خوش تر است. داشتن بدنی سالم، بدون توکسین و بدون کمبود ویتامین به معنای زیبایی بیرونی میباشد. یعنی فردی که سالم است زیبا و بانشاط به نظر می رسد. باید بدانید عواملی مانند استرس، قرار داشتن در معرض اشعه های ماورای بنفش، آلودگی و رژیم های غذایی نادرست باعث بروز پیری زودهنگام میگردد. شما می توانید با نوشیدن یک لیوان شربت آب لیموترش و تخم شربتی زیباتر و سالم تر شوید و گذر عمر را شکست دهید. اگر به دنبال دلیل این موضوع می گردید باید بگوییم که تخم شربتی منبع فنول ها (ترکیبات آنتی اکسیدانی) میباشد. ترکیب این آنتی اکسیدان ها با آب لیموترش برای مقابله و نابودی رادیکال های آزاد فوق العاده موثر خواهد بود. آنتی اکسیدان هایی که وجود دارند در تخم شربتی باعث احیای آسیب های وارد شده به سلول های پوستی، مقابله با التهاب و بهبود خاصیت ارتجاعی پوست می گردد. بنابراین خودتان را به یک لیوان از این نوشیدنی مهمان کنید.

طریقه درست کردن شربت آب لیموترش و تخم شربتی :

بعد از شناخت اولیه با خواص ترکیبات این نوشیدنی و اثرات آن ها زمان آن رسیده است که با روش ساده تهیه این نوشیدنی بیشتر آشنا شوید.

مواد لازم
تخم شربتی ۵ گرم
آب یک و نیم لیوان معادل ۳۰۰ میلی لیتر
لیموترش ۱ عدد
عسل ۱ قاشق غذاخوری

روش تهیه
مانند هر نوشیدنی و شربتی که با تخم شربتی تهیه می شود لازم است که ابتدا اجازه دهید تخم شربتی ها در نصف لیوان آب (۱۰۰ میلی لیتر) خیس شده و بعد از یک ساعت با دانه هایی غلیظ شده و ژله ای روبه رو می شوید که بسیار مغذی هستند. در مرحله بعد کافی است که آب لیموترش را گرفته و با ۱ لیوان آب (۲۰۰ میلی لیتر) قاطی کنید. سپس تخم شربتی های خیس خورده و ژله ای را به لیوانتان اضافه کرده ونوشیدنی تان را با یک قاشق غذاخوری عسل شیرین کرده و ترجیحاً به صورت ناشتا مصرف کنید. با مصرف منظم این نوشیدنی خواص فوق العاده آن را شاهد خواهید بود.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
?> ?> ?> ?>