غذا های خوش مزه پیک نیکی

غذا های خوش مزه

غذا های خوش مزه پیک نیکی

غذا های خوش مزه پیک نیکی

غذا های خوش مزه پیک نیکیدر واقع ا غلب ما هوا که خوب می شود، تمام فکر و ذکرمان این است که بهانه ای پیدا کنیم وا ز شلوغی شهربه طبیعت پناه ببریم. ولی ا ینکه چه نوع خوردنی ای با خود ببریم که هم خوشمزه باشد هم مجبور نباشیم بار سنگین با خودبکشیم بزرگترین معضل اصلی پیک نیک های ما شده است.
البته نگران نباشید؛ دراین جا ۲۰ مدل غذای پیک نیکی خوشمزه، سریع و ساده راآموزش داده ایم که بردن آنها به طبیعت بار وبندیل اضافی هم نیاز ندارند.

 

 

 سالاد ماکارونی


یک بسته پاستای شکل دار را داخل آب جوش بریزیدتا کاملا نرم شوند، سپس داخل آبکش بریزید. سیصد گرم ژامبون را بایک عدد فلفل دلمه ای و سه عدد خیار شورنگینی خرد کرده و داخل یک ظرف بریزید.یک پیمانه نخودفرنگی پخته ویک پیمانه ذرت کنسروی هم اضافه کنید.
حالا پاستا را اضافه کرده و مواد را با هم خوب مخلوط کنید.سپس یک دوم پیمانه سس مایونز رابا یک دوم پیمانه ماست، دو قاشق سوپخوری آبلیمو و مقداری نمک و فلفل مخلوط کرده، روی مواد ریخته و سالاد را خوب هم بزنیدتا سس به خورد مواد برود. سالاد را داخل یخچال گذاشته تا خنک شود.

 

 

 سالاد الویه مخصوص پیک نیک


 سالاد الویه مخصوص پیک نیک

چهار عددتخم مرغ و سه عدد سیب زمینی رابپزید. سیب زمینی هارا پوست گرفته، خرد یا له کرده و تخم مرغ ها را بعد از پوست کندن رنده کنید.سیصد گرم قارچ راشسته و خشک کنید. سپس خردشان کرده و همراه با سیب زمینی وتخم مرغ داخل ظرفی بریزید.
سه تا چهار عدد خیار شور رابه صورت دلخواه خرد کرده و همراه با دو عدد هویج رنده شده به مواداضافه کرده و یک دوم پیمانه نخودفرنگی پخته هم اضافه کنید. مواد را مخلوط کرده و یک دوم پیمانه سس مایونز رابایک دوم پیمانه ماست، یک چهارم پیمانه سس هزار جزیره، مقداری آبلیمو ونمک و کمی فلفل سیاه مخلوط کرده و روی مواد ریخته وسالاد را خوب هم بزنید ،تا موقع سرو داخل یخچال بماند.

 

 

 کوکوی سبزی


کوکوی-سبزی

سیصد گرم سبزی کوکو را در ظرفی ریخته و چهار عددتخم مرغ هم اضافه کنید.یک دوم قاشق چا یخوری پودر سیر، یک دوم ق چ بیکینگ پودر،یک قاشق چایخوری زردچوبه و مقداری نمک و فلفل هم اضافه کنید یک دوم پیمانه زرشک هم همیطور و در سبدی بریزیدتا آب اضافی شان گرفته شود، سپس آنها را همراه بایک دوم پیمانه گردوی خرد شده به موادا ضافه کنید.
مواد را خوب با هم مخلوط کنیدتا مایه کوکو حاضر شود. مقداری روغن داخل یک تابه بزرگ ریخته و روی حرارت قرار دهیدتا داغ شود،سپس مایه کوکو را یکباره داخل آن بریزید و دو طرف کوکو را سرخ کنید. موقع سرو، کوکو رابرش بزنید و داخل نان قرار گذاشته و چندبرگ کاهو و مقداری خیار و گوجه خرد شده هم داخل نان قرار دهیدتا ساندویچ های شما آماده شود.

 

 

 سالاد سیب زمینی


 سالاد-سیب-زمینی

سه عدد سیب زمینی رابپزید.بعد آنها راپوست گرفته ونگینی خرد کرده و دو عددتره فرنگی را هم ریز خرد کنید، سپس همراه با سیب زمینی داخل ظرفی ریخته و چهار عدد خیار شور خرد شده ،یک پیمانه ذرت کنسروی هم اضافه کنید.
دویست گرم جعفری را شسته و خرد کنید. آن را با مقداری نمک و فلفل به موادا ضافه کرده و یک پیمانه ماست رابا یک دوم پیمانه سس مایونز یا سس سالاد فرانسوی مخلوط کنید، سپس به سالاد اضافه کرده و هم بزنیدتا به خورد مواد رفته وسالاد را داخل یخچال بگذاریدتا سرد شود.

 

 

 سالاد فیله مرغ و آووکادو


 سالاد-فیله-مرغ-و-آووکادو2

چهار عدد فیله مرغ را آغشته به نمک، فلفل و زردچوبه کرده ودر مقداری روغن سرخ کرده و دو عدد گوجه فرنگی رابشویید وبه صورت نوارهای باریک خرد کرده و یک عدد آووکادو را
بشویید وا ز وسط نصف کنید.
آن را هم به صورت نوارهای باریک خرد کرده و مغز داخل دو عدد نان ساندویچی را کمی درآورید، سپس چندبرگ کاهو داخل آنها قرار دهید.

حالاتکه های مرغ، گوجه فرنگی و آووکادو را هم بگذارید. مقداری آبلیمو،نمک و فلفل روی موادبریزید، سپس سروکنید.

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
?> ?> ?> ?>