ماست ترکیبی شگفت انگیز

ماست ترکیبی شگفت انگیز

ماست ترکیبی شگفت انگیز


ماسـت ترکیبی شگفت انگیز ، درست است که اضافه کردن بعضی مواد به ماسـت طعم خوبی به آن می‌دهد. اما هر ماده غذایی را نباید به ماسـت افزود چون ممکن است از نظر ترکیبات غذایی به گونه ای باشد که به هنگام ترکیب با ماست برای بدن ضرر داشته باشند.

 

معرفی فواید شگفت انگیز ترکیبات ماسـت برای بدن

با ترکیبات شگفت انگیز مصرف ماسـت آشنا شوید و خواص و مضرات آنرا بشناسید و از آن لذت ببرید . بامامان شف همراه شوید.

 

باید ها و نبایدهای ترکیبات ماسـت

ماسـت و شوید : چربـی بالا

▫️ماسـت و زیره : لاغـر شدن

▫️ماسـت و شاتره : کبـد چرب

▫️ماسـت و تخم کتان : لاغـر شدن

▫️ماست و نعنا : نفخ معده

▫️ماسـت با آویشن و هل : تقویت معده

برخی از موادی که بسیاری از افراد برای خوش‌طعم کردن ماسـت به آن اضافه می‌کنند حاوی قند است و با آنکه حجم کمی دارد اما پرکالری و انرژی‌زا است.

در اینجا به مواد غذایی اشاره می کنیم که نباید هرگز آن‌ها را با ماسـت ترکیب کرد.

فواید شگفت انگیز ماسـت برای بدن و تناسب اندام

اضافه کردن عسل به ماست

عسل شیرین است و اضافه کردن آن به ماست علاوه بر آنکه ماست را شیرین می‌کند و کالری آن را بالا می‌برد، باعث می‌شود که شما بیشتر ماسـت بخورید و پرخوری کنید. ترکیب این دو ماده زیاد طعم خوشایندی ندارد و بهتر است که ماسـت و عسل را جداگانه مصرف کنید. ماسک های خانگی با ماسـت برای پوست های شفاف

اضافه کردن میوه‌های خشک‌ شده به ماسـت

ماسـت و میوه

با آنکه حجم و ظاهر میوه‌های خشک‌شده گول‌زننده و کوچک است اما آن‌ها حاوی قند و کالری بالایی هستند و با خوردن کمی از آن‌ها فرد انرژی زیادی بدست می‌آورد و اضافه کردن آن‌ها به ماسـت منجر به تجمع کالری و انرژی در بدن می‌شود که در نهایت منجر به چاقی و برخی بیماری‌های دیگر می‌شود. در این مورد، میوه‌های تازه نسبت به میوه‌های خشک‌شده بیشتر توصیه می‌شوند.

اضافه کردن آجیل‌ به ماست

ماست و آجیل

مغر‌ها خود به تنهایی غذایی کامل به شمار می‌آیند که انرژی و کالری زیادی را وارد بدن می‌کند اما هنگامی که آن‌ها را به ماسـت اضافه می‌کنید، بدون آنکه متوجه شوید حجم بسیار بالایی انرژی و کالری وارد بدن خود می‌کنید که سوخت و ساز بدن شما را با مشکل روبه‌رو می‌کند.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
?> ?> ?> ?>