۶ حبه سیر پخته!

سیر

۶ حبه سیر پخته!

۶ حبه سیر پخته میل کنید ببینید چه اتفاقی در بدنتان می افتد


سیر یک ماده غذایی پرمصرف، پرطرفدار و پرخاصیت میباشد. این ماده غذایی به صورت انواع مختلف مصرف می شود و در تغییر طعم غذاها تأثیر ویژه ای دارد. سیر علاوه بر اینکه یک طعم دهنده قوی است خواص درمانی باورنکردنی نیز دارد.

سیر خواص آنتی بیوتیکی و تصفیه کنندگی دارد و باعث دفع ضایعات بدن و پیشگیری از ابتلا به بیماری ها می گردد. با وجود اینکه مصرف خام سیر طرفدار و خواص بیشتری نیز دارد اما مصرف روزانه ۶ عدد سیر پخته شده نیز تأثیر زیادی در سلامت بدن داراست. در این مطلب خواهیم گفت بعد از مصرف این میزان سیر پخته شده در فر چه اتفاقاتی در بدنتان می افتد. لطفاً با ما همراه باشید.

سیر یک دنیا خاصیت دارد

محققان معتقد هستند که سیر یک مکمل طبیعی برای کاهش وزن است چون مانع از انباشتگی چربی ها شده و سوخت و ساز بدن را بیشتر میکند. این ماده غذایی سرشار از آنتی‌اکسیدان‌ها، ویتامین ها و مواد معدنی میباشد. بنابراین مصرف روزانه آن روشی طبیعی و خوب برای دور شدن از بیماری ها و مشکلات سلامتی میباشد. اکثر خواص این ماده غذایی به سرعت تأثیر خود را برجای می گذارد بخصوص زمانی که آن را به صورت طبیعی و بدون افزودنی استفاده کنید. در ادامه با خواص روزانه ۶ عدد سیر پخته شده بیشتر آشنا می شوید.

۲۴ ساعت بعد از استفاده از سیر چه اتفاقاتی در بدن می افتد؟

یک ساعت بعد از مصرف ۶ حبه سیر پخته شده

یک ساعت بعد از مصرف ۶ حبه سیر پخته شده، بدن آن را هضم کرده و مواد مغذی مفید آن مانند آلیسین، ویتامین های گروه B و مواد معدنی مانند منگنز را جذب می نمایدد. علاوه بر این به کمک فیبرهای آن عملکرد روده ها نیز تحت تأثیر قرار می گیرد.

۲ تا ۴ ساعت بعد از استفاده ۶ حبه سیر پخته شده

آنتی اکسیدان های موجود در سیر شروع به حرکت به سمت خون کرده و به سلول‌های بدن رسانده و به این ترتیب از سلول‌ها در برابر اثرات آسیب رسان و مضر رادیکال های آزاد محافظت نماییند. همچنین ترکیب فعال آن یعنی آلیسین به کاهش وجود سلول‌های بیمار و بدخیم کمک می کند.

۴ تا ۶ ساعت بعد از مصرف ۶ حبه سیر پخته شده

آلیسین سیر شروع به فعال کردن سوخت و ساز بدن و فرایندهای دفع مازاد مایعات و چربی ها می کند. قدرت ضدالتهابی بالای این ترکیب موجب کم شدن ورم بافت ها شده و عملکرد کلیه ها را بهبود می دهد.

۶ تا ۷ ساعت بعد از استفاده ۶ حبه سیر پخته شده

خواص ضدباکتریایی سیر قدرت لازم را در اختیار دستگاه ایمنی بدن قرار می دهد تا با باکتری ها مقابله کرده و بدن را ایمن سازی کند.

بین ۶ تا ۱۰ ساعت بعد از استفاده ۶ حبه سیر پخته شده

ویتامین ها، مواد معدنی و ترکیبات گوگردی موجود در سیر مانع از اکسایش سلول ها شده و اکسیژن رسانی را تحریک می نمایید. این کار باعث ممانعت از روند زودهنگام پیری و بروز علائم آن می شود.

۲۴ ساعت بعد از مصرف ۶ حبه سیر پخته شده

محققان معتقد هستند که سیر یک مکمل طبیعی برای کاهش وزن است چون مانع از انباشتگی چربی ها شده و سوخت و ساز بدن را بیشتر میکند. این ماده غذایی سرشار از آنتی‌اکسیدان‌ها، ویتامین ها و مواد معدنی میباشد. بنابراین مصرف روزانه آن روشی طبیعی و خوب برای دور شدن از بیماری ها و مشکلات سلامتی است

ترکیبات فعال سیر در بدن رخنه میکند و عملکردهای حفاظتی از دستگاه های حیاتی بدن شروع می شود:

* میزان کلسترول و تری گلیسیرید خون کم میشود.

* رگ‌ها تمیز و پاکسازی می شود و نرمی و خاصیت ارتجاعی آن‌ها بیشتر می شود

* فشارخون تنظیم و کنترل می شود

* واکنش های ایمنی بدن بیشتر میشود.

* روند دفع فلزات سنگین از بدن با سرعتش بیشتر می شود

* سلامت استخوان‌ها افزایش می یابد

* احساس خستگی کمتر می شود

* راندمان جسمی و روحی افزایش می یابد

* طول عمر سلول ها بیشتر می شود

* از تشکیل رگ‌های واریسی پیشگیری می شود

* سلامت مفاصل بهبود می یابد

* ریه ها پاکسازی و تمیز می شوند

* دفع انگل های روده تحریک می شود

* میزان قند خون کنترل می شود

* از به وجود آمدن یبوست پیشگیری و با آن مقابله می شود

* خطر بروز عفونت در دستگاه ایمنی کم میکند.

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
?> ?> ?> ?>